Prezes Fundacji Kultury i Dziedzictwa Ormian Polskich dr Andrzej Gliński oraz wiceprezes Paweł Krzeczunowicz wzięli udział w delegacji mniejszości ormiańskiej w Polsce, która odwiedziła Pałac Prezydencki w Warszawie. Delegacji przewodniczył Konsul Hraczja Bojadżjan, przedstawiciel mniejszości ormiańskiej w Polsce.
???? W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ????????KAROL NAWROCKI – PREZYDENT RP naszą delegację przyjął Pan Minister Wojciech Kolarski.
????️ Rozmawialiśmy o sprawach ważnych dla mniejszości ormiańskiej w Polsce, działalności naszych organizacji, pielęgnowaniu dziedzictwa oraz relacjach polsko-ormiańskich ????????????????
????????????????????Dziękujemy Panu Prezydentowi za możliwość spotkania, otwartość na dialog oraz troskę o sytuację mniejszości ormiańskiej w Polsce.
???? Pragniemy również podziękować Ministrowi Wojciechowi Kolarskiemu za merytoryczną rozmowę oraz serdeczne przyjęcie naszej delegacji.

Wirtualny Świat Polskich Ormian