“Warszawa wielokulturowa” — to projekt w ramach którego, w najbliższy piątek 27 sierpnia, o godz. 18.30, odbędzie się spacer szlakiem Ormian. Towarzystwo Przyjaciół Warszawy serdecznie zaprasza na spacer po Warszawie szlakiem Ormian. Zwiedzanie zrealizowane będzie pod patronatem Fundacji Kultury i Dziedzictwa Ormian Polskich oraz Centrum Wielokulturowego w Warszawie. Zwiedzanie poprowadzi przewodniczka Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, Maria Kamińska. Spacer potrwa około 90 minut, wstęp wolny.

ZAPRASZAMY

Uwaga!

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy mailowe. W celu zgłoszenia się na zwiedzanie proszę wysłać maila na adres: promocja@tpw.org.pl podając liczbę osób chętnych. Osoby zapisane w odpowiedzi zwrotnej otrzymają szczegóły dot. miejsca spotkania oraz regulamin uczestnictwa i klauzulę RODO, z którymi wysyłając zgłoszenie zobowiązują się zapoznać. W przypadku rezygnacji prosimy o niezwłoczne poinformowanie drogą mailową, by umożliwić uczestnictwo innym chętnym.

Więcej szczegółów: https://www.tpw.org.pl/aktualnosci/warszawa-wielokulturowa-kurdesz-nad-kurdeszami-spacer-szlakiem-ormian.html

 

Wirtualny Świat Polskich Ormian